Máte otázky? +421 910 258 814

Doprava a platby

SPÔSOBY DORUČENIA TOVARU:

KURIÉR GLS
Tovar je zaslaný zákazníkovi kuriérom ako poistený balík. Doba doručenia je obvykle v nasledujúci pracovný deň po dni odoslania. Ak si vyberiete tento spôsob doručenia tovaru, uvádzjte prosím do objednávky čo najpresnejšie miesto doručenia ako aj platný kontakt na mobil. K celkovej sume objednávky do 30€ s DPH pripočítavame prepravné vo výške 3,00€ s Dph. Príplatok za dobierku je 1,50€ s Dph.

Pri objednávke nad 30€ s Dph je dodanie na Vašu adresu prostredníctvom kuréra GLS zadarmo.

ZÁSIELKOVŇA
Tovar je zaslaný zákazníkovi na zvolené odberné miesto Zásielkovne. Doba doručenia je obvykle 2 pracovné dni po dni odoslania. K celkovej sume objednávky do 30€ s DPH pripočítavame prepravné vo výške 3,00€ s Dph. Príplatok za dobierku je 1,5€ s Dph. Pri objednávke nad 30€ s Dph je dodanie na zvolené odberné miesto Zásielkovne zadarmo. Maximálna hmotnosť zásielky je 10kg.

SLOVENSKÁ POŠTA
Tovar je zaslaný zákazníkovi na zvolenú adresu. Doba doručenia je obvykle 2-3 pracovné dni po dni odoslania. K celkovej sume objednávky do 30€ s DPH pripočítavame prepravné vo výške 3,50€ s Dph. Príplatok za dobierku je 1,50€ s Dph. Pri objednávke nad 30€ s Dph je dodanie zadarmo.

SPÔSOBY PLATBY

  1. platba platobnou kartou cez platobnú bránu BESTERON, ktorá spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky.
  2. bankový online prevod BESTERON pokiaľ máte účet s i-bankingom vedený v jednej z týchto bánk: Poštová bankaSlovenská sporiteľňa , Tatra banka , UniCredit Bank , VÚB banka, Viamo
  3. Dobierka – za tovar zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou kuriérovi.
  4. Bankový prevod – klasický bankový prevod z Vášho účtu. Detaily o prevode Vám zašleme e-mailom.