O NÁS

Firma Barta bola založená v roku 1995. S jej vznikom úzko súvisí uvedenie dekoratívnej kozmetiky Queen Star na slovenský trh. Produkty tejto značky sú vyrábané v Barcelone výlučne pre našu spoločnosť, ktorou sú následne distribuované do maloobchodov so zameraním na predaj drogérie a dekoratívnej kozmetiky.
Naši španielskí obchodní partneri zastávajú vo výrobe kozmetických výrobkov v rámci Európy popredné miesto. Siete maloobchodov, do ktorých importujeme svoje výrobky nájdete na celom území Slovenska. Dekoratívna kozmetika Queen Star je vďaka svojmu farebnému zloženiu, dizajnu a cene určená všetkým ženám. Spája sa s ňou kvalita, spokojnosť a zároveň túžba po niečom novom. Stala sa obľúbenou značkou žien každého postavenia a veku. Jej výrobky nie len, že zaujmú svojím dizajnom, ale aj presvedčia svojou kvalitou.
Ďalšie rozšírenie ponúkaného sortimentu nastalo v roku 2007, keď sme začali dovážať dekoratívnu kozmetiku značky Debut a Claudia Rovelli. Je to kozmetika španielskej spoločnosti Logic Beauty. Spoločnosť ju distribuuje do viacerých krajín. Výrobky majú tiež európsky charakter a svojou kvalitou a širokou farebnou škálou si získlali ženy na celom svete.

NAŠI PARTNERI

TOP